. Speciální ložiska
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Speciální ložiska

Speciální ložiska
Speciální ložiska
Během minulých 10 let si společnost SRB získala po celém světě reputaci výrobce vysoce specializovaných ložiskových jednotek.

Od ložisek s malým průřezem pro vysoké rychlosti pro splétací stroje až po robustní, spolehlivé, vodou chlazené jednotky pro kontinuální lití, je společnost SRB schopna poskytovat výrobky minimálně stejné, a obvykle daleko lepší než je výkonnost ložisek ostatních značek.

Úhelným kamenem této rostoucí reputace je ochota SRB těsně spolupracovat s výrobci zařízení a konečnými uživateli na řešení specifických aplikačních problémů. To vedlo k vývoji množství novátorských návrhů z nichž některé byly nyní zahrnuty do výrobního sortimentu společnosti SRB..

S kapacitou broušení přesahující 1,4 m a soustružnickou kapacitou převyšující 1,8 m, je SRB schopna vyrábět ložiska podstatně větší než jsou ta, která najdete v seznamech SRB nebo v jiných katalozích. S množstvím provozovaných ložisek o vrtání převyšující 700 mm demonstrovala SRB opakovaně svoji schopnost v tomto sektoru.

Závod na kontinuální lití ukotvený v oblasti ocelářského průmyslu poskytuje jedno z nejpodnětnějších provozních prostředí pro jakýkoli ložiskový systém. SRB tím, že pracuje ve spojení s množstvím výrobců a koncových uživatelů si získala rostoucí reputaci v tomto oboru. SRB zavedla množství novátorských řešení při udržení podmínek pláště, uspořádání a uložení požadovaných současnými aplikacemi. V důsledku toho není neobvyklá provozní životnost ložiska přesahující jeden milion tun ocelolitiny.

Zdielanie stránky

Email:

Speciální ložiska

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:1913