. SRB Dělená válečková ložiska, SRB
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

SRB Dělená válečková ložiska

Dělená válečková ložiska
Dělená válečková ložiska
Dělená válečková ložiska
Dělená válečková ložiska
CAD Dělená válečková ložiska
Dělená válečková ložiska
Dělená válečková ložiska
Speciální ložiska

Dělená válečková ložiska

V dnešním náročném průmyslovém prostředí jsou speciální technologie více než kdy jindy klíčovým prvkem pro zlepšení efektivity, produktivity a nakonec také rentability.

Společnost SRB (Split Roller Bearings = dělená válečková ložiska), je čím dál více nahlížena jako společnost, která rutinně překračuje technologické hranice. Rychlá odezva a flexibilita jsou rysy, kterými se vyznačují výrobní zařízení vyrábějící nejen sestavy válečkových ložisek ale také špičkové výrobky pro letectví a motoristický sport.

Od konceptu k návrhu, od návrhu k výrobě a dále skrze životnost daného prvku, žádný výrobce nevynakládá takové úsilí na překonání vašich očekávání.

Výkonnost

Výrobky SRB (Split Roller Bearings) byly navrženy a vyvinuty tak, aby byla maximalizována životnost a minimalizováno úsilí vynaložené na údržbu.

Dělená válečková ložiska SRB mají standardně strojně obrobené mosazné klece s unikátními kompaktními sponami. Valivé elementy jsou profilované tak, aby byla minimalizována destruktivní hranová/krajní namáhání a poskytovaly optimální valivý kontakt.

Veškeré podpory a kryty/domky zahrnují štěrbiny pro usnadnění demontáže a kolíkové strojně obrobené spoje pro jednoduchou demontáž. Podpory jsou vyrobeny z vysokopevnostní litiny a vyznačují se dvojitým výstužným žebrováním a silnými průřezy a tím je v důsledku vysoké tuhosti a inherentní(materiálu vlastní) odolnosti zvýšena životnost výrobku.

Inovace a aplikace

Výhody ložiskových sestav typu „plně-dělitelné-na-hřídeli" jsou dlouhodobě ověřené, jsou to následné úspory ve výrobě a údržbě, které jsou dobře zdokumentovány.

Dnes jsou však dělená válečková ložiska volena pro stále širší rozsah aplikací. Dodatečné vlastnosti a výhody, které poskytuje rozsah společnosti SRB dovoluje našim výrobkům pracovat za vyšších rychlostí, nést vyšší zátěže za vyšších teplot a ve stále více nepřátelském prostředí.

Úkol pro dnešního techniky údržby je optimalizace efektivity výrobního závodu. Použití spolehlivých výrobků, nabízejících skutečné úspory odvozené od zvýšené míry střední doby mezi poruchami, jež prodlužují čas mezi plánovanými odstávkami a eliminaci neplánovaných odstávek, se při použití pokročilých komponent zahrnujících také dělené výrobky, stává realitou.

Inovace servisní činnosti

Výroba produktů, které posunují hranice výkonů je pouze začátkem. Společnost SRB uznává, že uživatelé a projektanti dělených ložisek požadují logistickou, technickou a následnou po prodejní podporu.

Zákazníkům je k dispozici aplikační inženýrská podpora s velkými zkušenostmi, zahrnující konzultace od konceptu, přes uvedení do provozu, školení a dodávky až po podporu při instalaci.

Celulární výroba, modulární skladování, logistické zkušenosti a jedinečný vztah distributor/výrobce poskytují vynikající dosažitelnost produktů ve správný čas na správném místě.

Tým projektantů poskytuje na zakázku provedená řešení na špičkových CAD systémech. Těsný styk se zákazníky dovoluje firmě SRB (Split Roller Bearings) průběžně cizelovat a vylepšovat výrobky, výrobní procesy a servisní postupy. To umožňuje dále pokračující vývoj, což dovoluje firmě SRB (Split Roller Bearings) aby udávala srovnávací úroveň v technické podpoře.

Zdielanie stránky

Email:

SRB Dělená válečková ložiska

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:1805