. Převodovky Fenner®, planetove prevodovky, prevodovka
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Převodovky Fenner®

Převodovky Fenner® jsou dostupné v široké škále konfigurací M, C, F, K případně SMSR. Tyto převodovky jsou k dispozici s elektromotory až do výkonu 90kW s redukčními převodovými poměry až 900:1.

V sérii M se standardně poskytuje internacionalistické vyměnitelné řešení používající IEC motory, které jsou osazeny bez úpravy k těsněné převodové hlavě. Nabízejí se převodové poměry 5:1 až 200:1. S rozsahem výkonu 0,18 kW až 55kW. Jednou z největších výhod použití převodovek Fenner® je "suché" spojení elektromotoru s převodovkou což umožňuje snadnou výměnu elektromotoru.

Série K poskytuje také mezinárodně vyměnitelné jednotky se stejnými charakteristikami jako "M". Jako standard jsou dostupné v převodových poměrech 8:1 až 150:1, resp. v trojité redukci vhodné až do vstupního výkonu 55kW.

Tyto jednotky jsou doplněny jednotkami řady C a F, které začleňují všechny charakteristiky zbytku rozsahu.

Rozsah převodovek Fenner® je dále rozšířen o unikátní řešení Fenner® SMSR. Tento reduktor rychlosti je možné montovat přímo na hřídel a je nyní konstruován jako "Power-Plus" s jednoduchou montáží na pouzdro Taper-Grip™. Převodovka je dostupná v převodových poměrech 5:1; 13:1; 20:1 a nyní nový 25:1.
Prevodovka
Prevodovka

Zdielanie stránky

Email:

Převodovky Fenner®

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:1738