. Mazací systémy, simalube, simatec,
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Mazací systémy

simalube, simatec
simalube, simatec
simalube, simatec
ERIKS s.r.o. dodává jednobodové znovu plnitelné automatické maznice simalube od společnosti simatec ag Switzerland.

Maznice simalube je možné aplikovat přímo na mazané miesto.Funguje i pod vodní hladinou. Maznice jednoduše aktivujeme nastavením číselníku ve vrchní části (pomocí imbusového klíče-3 mm) na požadovanou dobu mazání. Činnost maznice může být kdykoliv pozastavena a znovu aktivována. Zbývající množství maziva může být sledovány pomocí kontrolního okénka. Simalube je ideální prostředek pro aplikaci v těžko dostupných, nebezpečných nebo snadno přehlédnutelný místech. Maznice poskytuje dodávku maziva spolehlivě a automaticky 24 hodin denně až po dobu jednoho roku. Poškození vzniklá nedostatečným nebo nadměrným mazáním vedou k drahým opravám zařízení, ale mohou být minimalizovány použitím simalube.

Maznice simalube neobsahují toxické látky, baterie ani motory, to znamená, že nemají negativní vliv na životní prostředí. Pokud je obsah maznice vyčerpán, může být Maznice recyklována pomocí standardních recyklačních postupů nebo po výměně vyvíječe tlaku je znovu použitelná. Nejprve naplnte maznice požadovaným mazacím tukem nebo olejem a potom namontujte nový vyvíječ tlaku na maznice.

Opětovná plniteľnosť a šetrnost k životnímu prostředí. Maznice simalube neobsahují toxické látky, baterie ani motory, to znamená, že nemají negativní vliv na životní prostředí. Pokud je obsah maznice vyčerpán, může být Maznice recyklována pomocí standardních recyklačních postupů nebo po výměně vyvíječe tlaku je znovu použitelná. Nejprve naplnte maznice požadovaným mazacím tukem nebo olejem a potom namontujte nový vyvíječ tlaku na maznice.

Zdielanie stránky

Email:

Mazací systémy

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:2907