. Hadraulická zařízení
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Hadraulická zařízení

Hadraulická zařízení
Tyto produkty dodáváme na různé trhy, např do letectví, technické práce v pobřežních vodách, pro těžební průmysl, pričem společnost ERIKS navrhuje a vyhotovuje uvedené hydraulické systémy pro různé aplikace, např proudové zdroje, testovací vrty, námořní navijáky a mobilní zvedací zařízení.

Proudové zdroje

Společnost ERIKS je jedním z vedoucích výrobců hydraulických proudových zdrojů. Vyrábíme všechny velikosti těchto zdrojů na jeji využití do malých bagrů až po využití v simulátorech zemětřesení.

Společnost ERIKS je schopná využívat všechny tyto poznatky, technické schopnosti a zdroje na dodávku komponentů s cílem nabídnout výbornou kontrukční kvalitu a dodávky , které jsou nepřekonatelné.

Instalace na klíč

Naše služby nekončí při budování systémů, naši inženýři jsou také schopní nainstalovat jakýkoli hydraulický systém , který společnost ERIKS navrhla a vyrobila.

Kompletní řešení na klíč se poskytují pro společnosti, které pracují na globálním základě.

Mobilní systémy

Naše inženýrské oddělení vyrábí velké množství miniaturních proudových zdrojů, které se využívají do mobilních logistických zařízení, jako například na přístupové plošiny a zařízení na zdvihání vozidel.

Kromě toho dodáváme pákové ventily vyhotovené nazakázku jako také standardní pákové ventily, a to od jednorázových ventilů až po ventily s požadavky OEM.

Zdielanie stránky

Email:

Hadraulická zařízení

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:1752