. Elektromotory ABB
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Elektromotory ABB

ABB motory
Elektromotor ABB
Elektromotor ABB
Elektromotor ABB
Elektromotor ABB
ABB nabízí jednu z nejrozsiahlejších nabídek nízkonapěťových střídavých motorů.

Motory do nebezpečného prostředí

Motory jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky na efektivitu, výkon a dostupnost v odvětví zpracování ropy, plynu, chemie a petrochemie. Také mají vynikající výsledky v oblasti přepravy tankerů, distribuci paliva av dalších nebezpečných podmínkách.

Servomotory

Rozsáhlý rad bezkefkových pohonů ABB splňuje všechny požadavky průmyslové automatizace. Zkušenosti společnosti ABB umožňují vyvíjet měniče, které nabízí globální řešení pro všechny typy průmyslové automatizace. Díky velké flexibilitě lze používat v různých ovládacích režimech:
- Digitální, absolutní a relativní nastavení
- Otáčky, analogově a digitálně
- Točivý moment, analogově a digitálně
- Synchronizace, poloha a otáčky

Vysokonapěťové indukční motory

V široké nabídce střídavých VN indukčních motorů se nacházejí motory s litinovou kostrou chlazenou vlastním ventilátorem, modulární motory se svařovanou kostrou a různými možnostmi chlazení a modulární motory kroužkové. Motory jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny požadavky i těch nejnáročnějších aplikací.

Synchronní motory

V nabídce ABB naleznete širokou škálu synchronních motorů. Společnost ABB má za sebou velké množství instalací na celém světě. I díky tomu dobře rozmenú požadavkům všech průmyslových oborů, aplikací a prostředí.

Jednosměrné motory

V nabídce je široká škála stejnosměrných motorů vhodných pro téměř jakékoliv použití. Motory byly vyvinuty tak, aby splňovaly tyto nejdůležitější podmínky: maximální výkon, spolehlivost a kvalitu

Zdielanie stránky

Email:

Elektromotory ABB

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:1741